Magyarország Vs Andorra: Magyarország - Andorra Összefoglaló: Labdarúgás Gólok &Amp; Összefoglalók

lassan-sült-tarja-egyben

Kulcsmomentumok 90' + 3' M. Tamás Sárga lap 89' Á. Szalai Sárga lap 82' Max Llovera Gól 2 - 1 18' E. Botka S. Schön 2 - 0 9' Á. Szalai Értékesített büntető 1 - 0 5 3 4 4 Több Statisztikák Labdabirtoklás 83% 16% 8 3 Kaput elkerülő lövések Kaput eltaláló lövés 5 2 Passzok 725 143 Tovább

Andorra - Magyarország PARÓDIA, ahogy Francesco Zombori látja - YouTube

0 - 1 45'+2 A. Fiola (Gólpassz N. Nikolić) 0 - 2 51' D. Gazdag 0 - 3 58' L. Kleinheisler Á. Szalai) 0 - 4 90' L. Négo Attila Szalai) Marc Pujol (PG) 90'+3 1 - 4 Magyarország mérkőzései

• Magyarország vs andorra 2018

A magyar csapat egy durva meccsen aratott győzelmet. A magyar labdarúgó válogatott Andorra ellen lép pályára szerda este világbajnoki selejtezőn. A múlt héten a lengyelek elleni hazai 3-3-as döntetlennel kezdte a sorozatot, majd San Marinoban nyert 3-0-ra. A magyar csapat szövetségi kapitánya, Marco Rossi azt mondta a meccs előtt, hogy kizárólag a három pont megszerzését tartja elfogadhatónak. A válogatott több alapembere is hiányzott, a klubcsapataikba visszarendelték Willi Orbant, Gulácsi Pétert és Sallai Rolandot is, míg Szoboszlai Dominik már hosszú ideje sérült, ezért kénytelen volt kihagyni a meccset. Andorrával kapcsolatban van egy kellemetlen emléke a szurkolóknak: 2017 nyarán 1-0-ás vereséget szenvedett tőlük a magyar csapat vb-selejtezőn. A mostani sorozatban Andorra két vereséggel rajtolt, Albánia és Lengyelország is legyőzte őket. Az első félidő hosszabbításában egy szöglet után Nikolics emelte középre a labdát, amit Fiola bólintott 5 méterről a kapuba. 0-1. A magyar csapat ott folytatja a második félidőt, ahol az elsőt abbahagyta.

Szurkoljunk ismét együtt! A magyar labdarúgó-válogatott most Andorra ellen küzd a 2018-as, oroszországi világbajnokság selejtezősorozatában. Hűtött italok, Balkan grill, óriás kivetítők! Asztalfoglalás: +36 1 789 4444 (nyitvatartási időben 16. 30-tól) +36 70 459 4135 (nyitvatartási időben 16. 30-tól) A magyar labdarúgó-válogatott menetrendje 2016: szeptember 6. : Feröer-szigetek – Magyarország október 7. : Magyarország – Svájc október 10. : Lettország – Magyarország november 13. : Magyarország – Andorra 2017: március 25. : Portugália – Magyarország június 9. : Andorra – Magyarország augusztus 31. : Magyarország – Lettország szeptember 3. : Magyarország – Portugália október 7. : Svájc – Magyarország október 10. : Magyarország – Feröer-szigetek

magyarország vs andorra full

Az 51. percben Nikolics adott be a jobboldalról és Gazdag fejelt a kapuba. Josep Gómes már csak a hálóban érte utol a labdát. 0-2. Nagy Ádám ívelte középre a 16-os elé a labdát az 58. percben, amit Szalai csúsztatott Kleinheisler elé, aki két védő mellett 5 méterről a jobb sarokba gurított. 0-3. Varga Roland végzett el szabadrúgást a 89. percben 20 méterről középről, a jobb kapufáról Nego elé került a labda, aki köszönte szépen és berúgta közelről. 0-4. A 90. percben Hangya kezére pattant a labda a magyar 16-oson belül, 11-es. A büntetőt Pujol belőtte, szépítette Andorra. 1-4. És ezzel véget is ért a meccs. © MTI/AP/Joan Monfort A kezdőcsapatok: Andorra: Josep Gómes – M. San Nicolás, Llovera, Emili García, Alavedra – Alex Martínez, M. Vieira, Vales, Cervós – R. Fernández, Aláez Magyarország: Dibusz Dénes - Fiola Attila, Lang Ádám, Szalai Attila - Lovrencsics Gergő, Kleinheisler László, Nagy Ádám, Kalmár Zsolt, Hangya Szilveszter - Nikolics Nemanja, Szalai Ádám

Rendezés: Ár Terület Fotó

Meccs utáni jelenetek - Szurkolók vs Játékosok - Andorra vs Magyarország 1-0 +18 - YouTube

Kövesse élőben a Világbajnoki-selejtező UEFA élő Labdarúgás mérkőzést a Magyarország és a Andorra között az Eurosport segítségével. A mérkőzés 21:45-kor kezdődik a 2021. szeptember 8. időpontban. Nézze meg a legfrissebb Magyarország és Andorra híreket és találja meg a legfrissebb Világbajnoki-selejtező UEFA Tabella, Eredmények, Góllövőlista és Korábbi győztesek. A Labdarúgás rajongók friss Labdarúgás híreket, interjúkat, cikkeket olvashatnak és ingyenesen megtekinthetik a videókat. Maradjon képben, mi történik a OTP Bank Liga, Barclays Premier League és más bajnokságokon. Legyen az Eurosport az Ön kezdőlapja a futballtól a teniszig, a kerékpározáson át a snookerig és még sok más sportágig. Élvezze az idei szezon legjobb sportversenyeit.